Webinarium cykliczne - Rolety adaptacyjne i podtynkowe z uwzględnieniem konstrukcji antywłamaniowych w klasie RC3 i RC2.

Webinarium cykliczne - Rolety adaptacyjne i podtynkowe z uwzględnieniem konstrukcji antywłamaniowych w klasie RC3 i RC2.

R
Szkolenie dla producentów rolet i bram

Mimo zaistniałej sytuacji i ograniczonej możliwości spotkań warto być na bieżąco. Dlatego proponujemy Państwu możliwość uczestnictwa w webinarium online dot. rolet adaptacyjnych i podtynkowych z uwzględnieniem konstrukcji antywłamaniowych w klasie RC3 i RC2.

W trakcie 1-godzinnego spotkania składającego się z części teoretycznej przybliżymy Państwu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące systemów rolet adaptacyjnych i podtynkowych. Ponadto część webinarium poświęcona zostanie konstrukcjom antywłamaniowym dostępnym w ofercie firmy Aluprof, które posiadają odpowiednie certyfikaty wydane przez instytuty badawcze. Podczas trwania webinarium będzie możliwość zadawania pytań za pośrednictwem czatu.

Seminarium jest bezpłatne i przeznaczone wyłącznie dla Partnerów Handlowych firmy Aluprof SA. Osoby zainteresowane uczestnictwem w webinarium prosimy o wypełnienie  poniższego formularza rejestracyjnego

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 17.06.2020 roku. Liczba miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

  • data szkolenia
    18.06.2020 - 18.06.2020
  • godzina szkolenia
    09:00

PRACUJEMY BEZ PRZERWY!

Wszystkie działy ALUPROF pracują dla Państwa.
Nasze produkty i usługi są do Państwa
dyspozycji.

#zostanwdomu

Zobacz więcej