Webinarium ARCHI-EDUKATOR- Nowoczesne i funkcjonalne żaluzje fasadowe

Webinarium ARCHI-EDUKATOR- Nowoczesne i funkcjonalne żaluzje fasadowe

A
Webinarium dla architektów

Zapraszamy na jesienną edycję seminariów z cyklu ARCHI-EDUKATOR 2020, które w tym roku odbędą się online w formie webinariów tematycznych. Corocznie organizowane przez nas spotkania spotykają się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród architektów i projektantów. Mamy zatem nadzieję, że i tym razem dostarczymy Państwu specjalistyczną wiedzę w najlepszym wydaniu.  Tegoroczne seminaria będą współtworzyli z nami następujący Partnerzy: BIMOBJECTCOPACO, SOMFY oraz TIGER.


Agenda spotkania

09:00 – 09:30   Harmonia światła i cienia: nowoczesne i funkcjonalne żaluzje fasadowe - p. Maciej Pilch, Główny Specjalista ds. Rozwoju Produktu, Aluprof SA

09:30 – 10:00   WW kierunku zrównoważonego budownictwa: Systemy sterowania i automatyki osłon- od smart home do BMS - p. Waldemar Niedziela, Business Developer CBS , SOMFY SP. Z O.O

10:00 – 10:30   Zastosowanie komponentów BIM w praktyce - p. Michał Derc, Revit Content Developer, BIMOBJECT POLAND SP. Z O.O.

10:30 – 11:00   Żaluzje fasadowe we współczesnym budownictwie: dylematy projektantów - debata panelowa

11:00 - 11:30   LIVE CHAT  - pytania do prowadzących


Seminarium jest bezpłatne i przeznaczone przede wszystkim dla architektów, projektantów oraz studentów architektury. Osoby zainteresowane uczestnictwem w webinarium prosimy o wypełnienie  poniższego formularza rejestracyjnego.

Link do webinaru otrzymają Państwo przed wydarzeniem na podany w formularzu adres mailowy.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 07.12.2020 roku do godziny 15.00

Liczba miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się na szkolenie

Zapisz się na szkolenie